Ogłoszenia parafialne 3 czerwca 2018 r.

1.     Zapraszamy do udziału w oktawie Bożego Ciała w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Natomiast w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2.     Uroczystości odpustowe ku czci Św. Jadwigi odbędą się w piątek. Mszy św. odpustowej przewodniczyć będzie ks. bp Bogdan Wojtuś. Początek o godz. 17.00.

3.     Katolickie Stowarzyszenie Służyć Życiu zaprasza na Kujawski Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz rozpocznie się w niedzielę, 10 czerwca o godz. 15.00 na Skwerze Jana Pawła II i dotrze do Parku Solankowego.

4.     Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza wszystkich młodych w wieku od 11 do 30 lat na wspólny weekendowy biwak, który odbędzie się od 15 do 17 czerwca w Katolickiej Szkole Podstawowej przy parafii pw. Św. Jadwigi w Inowrocławiu. Zapisy wyłącznie przez formularz elektroniczny.

5.     Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary do puszek w ramach Święta Dziękczynienia. Za tydzień zbierane ofiary na tacę w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem drugiej części chodnika wokół kościoła.

Numer konta parafii, na które można wpłacać dowolne ofiary z przeznaczeniem na potrzeby remontowe.

Parafia Rzym-Kat.p.w.Opatrzności Bożej w Inowrocławiu

WBK S.A. I o. Inowrocław

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pamiętają o potrzebach materialnych naszej parafii.
Bóg zapłać !

Poniedziałek, XII Tydzień zwykły