Ogłoszenia parafialne 18 marca 2018 r.

 

1.    W poniedziałek przypada w naszej parafii spowiedź wielkopostna z udziałem dodatkowych spowiedników. Odbędzie się ona po południu od godz. 16.00 do 17.00 i po przerwie od godz. 17.30 do 18.15. Prosimy o skorzystanie w tym czasie z sakramentu pojednania, gdyż za tydzień w Niedzielę Palmową praktycznie nie będzie już takiej możliwości.

 

2.    Chorych z posługą sakramentalną z okazji świąt i pierwszego piątku miesiąca kwietnia odwiedzimy w najbliższy piątek od godz. 8.15. Chorych, przyjmujących księdza okresowo, prosimy o zgłoszenie po Mszy św.

 

3.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców, których dzieci przystępują w tym roku do pierwszej Komunii św.

 

4.  W najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie jedno wspólne dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Jednocześnie informujemy, że tradycyjna Droga Krzyżowa, która odbywała się w Wielki Piątek w tym roku zostaje przeniesiona na Wielką Środę i rozpocznie się w kościele o godz. 19.00.

 

5.    Młodzież z III klasy gimnazjum, która nie uczestniczyła w rekolekcjach, a przygotowuje się do bierzmowania jest proszona o odbiór kartki z informacjami w zakrystii po każdej Mszy św.

 

6.    Zbierane ofiary do puszek przeznaczamy na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego. Wszystkim ofiarodawcom składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

 

7.    Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w niedzielę w wielkopostnym dniu skupienia, Mszy św. odpustowej i rekolekcjach szkolnych oraz zaangażowali się w ich przygotowanie i przeprowadzenie. Ojciec Mariusz dołącza podziękowanie za wszystkie złożone ofiary i życzliwość, z którą się spotkał w czasie swojego pobytu w naszej parafii. Bóg zapłać.

 

http://www.misje-oblaci.pl/aktualnosci/96

Numer konta parafii, na które można wpłacać dowolne ofiary z przeznaczeniem na potrzeby remontowe.

Parafia Rzym-Kat.p.w.Opatrzności Bożej w Inowrocławiu

81 1090 1069 0000 0001 1037 9416

WBK S.A. I o. Inowrocław

 

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pamiętają o potrzebach materialnych naszej parafii.Bóg zapłać !

Święta

Wtorek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni

z życia parafii

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
616535